"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca."

Dziękuję

Hojność polega nie na tym, by dawać dużo, ale na tym, by dawać w odpowiedniej chwili.

                   Jean de La Bruyère

    

   W tym miejscu chcę podziękować Wszystkim którzy mi pomogli, pomagają i  zawsze są ze mną, dodają wiary i siły do dalszej walki o moje zdrowie.

 
 Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" której jestem podopiecznym za udostępnienie i prowadzenie mojego subkonta, za Waszą ciężką pracę co dnia na moją rzecz i  ponad 22 tysiące innych chorych dzieci. Dziękuję.

 

Serdecznie dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli, którzy w jakikolwiek sposób wspierali i nadal wspierają mnie w mojej tak trudnej drodze do lepszego życia.

 Wszystkim Firmom które nie zostały obojętne na apel moich rodziców i wspomogły mnie finansowo w leczeniu i rehabilitacji, za Waszą hojność i dar serca bardzo Dziękuję.

Dziękuję za dobre słowo, za modlitwę, za to, że Jesteście ze mną.

Ze względu na ochronę danych osobowych nie mogę podziękować każdemu darczyńcy osobno Który przekazał 1% podatku dlatego też składam Wszystkim Ludziom Wielkiego Serca gorące podziękowania!

                                                                     Piotr Kocik

 

Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka, Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie dłoń, pomocną dłoń." - Jan Paweł II